Állásajánlat Pécsett

Munkakör: senior WordPress fejlesztő

FedEx nap 2014

Kik is vagyunk?

13 éve foglalkozunk online stratégia- és kreatív tervezéssel, webfejlesztéssel, és marketinggel, WeblapBolt márkanév alatt. 2014-ben egy újonnan alakult londoni ügynökség részeként (Y-collective) új kihívásokat jelentő feladatok ellátására is berendezkedtünk, és nyújtjuk szolgáltatásainkat, webdesign, mobil alkalmazásfejlesztés, frontend tervezés és a webfejlesztés területén.

Az évek során több száz weboldal, webdesign és marketing projektben vettünk részt, melyek során ki tudtuk alakítani azt az ügyfélkört, akikkel szívesen dolgozunk, és akiknél elvárt a minőségi munka.

A weboldalak kapcsán egyre inkább tolódik a prioritásunk a WordPress felé, de van saját CMS-ünk, készítünk mobil alkalmazást és REST API-t is.

Irodánk Pécsett, a belváros szívében található, gyalog, busszal és biciklivel kényelmesen megközelíthető, és ha már beértél minden egy karnyújtásnyira van. Szeretjük az állatokat, hozd nyugodtan be a kutyád, macskád, hely lesz neki és a kollégák besegítenek a szórakoztatásába is.

Komplex WordPress oldalaink karbantartására, illetve újak (egyszerűbbek) létrehozásához keressük következő munkatársunk a Kultúra fővárosában. Ha szereztél pár év tapasztalatot a WP back- és frontendjével kapcsolatban, írtál már plugint és témát is, akkor ezt modern workflowval kiegészítve nálunk pénzre válthatod.

Amit keresünk benned

  • erős WordPress ismeret, pluginok és témák tekintetében, nem a papír, a tudás ami elvárt
  • csapatjátékos, de önállóan is talpraesett munkaerő, kb. mint Amerika kapitány
  • angol nyelv írásban/olvasásban/beszédben
  • tanulni akarás - sok lesz az újdonság, ezekhez gyorsan adaptálódnod kell és igen, örülünk, ha szélesíteni szeretnéd a tudásod
  • saját vélemény, nézőpont, de felelősségteljes hozzáállás és kompromisszumkészség (nálunk a demokrácia valóban működik)
  • LESS, Sass, JS, PHP, Git, Gulp, npm, bower és még sok 3-x betűs technológia ismerete (nem gond, ha nem ismerjük, taníts meg rá minket!)

Nem hátrány, ha hozol

  • versenyszellemet
  • sport szeretetet (ping-pong, egykerekű alapfelszerelés az irodában)
  • kreatív hozzáállást a fejlesztésbe és az irodai életbe

Amit adhatunk

  • próbaidő alatti albérlet!
  • versenyképes fizetés
  • kiszámítható munka, stabil háttér
  • szuper munkakörnyezet a belvárosban (ha szereted az indusztriál design-t)
  • belső képzések, közös programok, meetup-ok
  • friss ásványvíz, kávé, nyáron légkondi, télen fűtés, de gondolom ez alap
  • a közelben kézműves sör és fagyi is van, ha az segít összpontosítani (ez tuti nem alap ;))
  • fiatalos, segítőkész csapat, sok humorral megáldva
  • rugalmas munkarend (lehetőleg túlóra nélkül)
  • külföldi projektekben való részvétel

Ha úgy érzed kipróbálnád magad nálunk, küldd át önéletrajzod a karrier@y-collective.hu címre, referenciákkal és fizetési igény megjelölésével! Ne habozz, jelentkezz, beszéljünk!